‌Czerwony punkt Dobra  cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Dobra cały film gdzie kupić

11 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we jedności z platformą ShowMax, która zakładając na poszczególny rynek realizuje projekty z polskimi twórcami. W niniejszym wypadku podpisała związek z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Trzcińsko-Zdrój cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był dokładny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W ważnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który wystąpił w takich światowych produkcjach, odnoszących sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w akcję.

klik i ogladaj film

Jak twierdzi opis filmu zawarty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I następnie… potem odbyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do stronie, sprawdził jak niebezpieczną prawdopodobnie żyć nuda. Tego co spowodował, nie próbuj robić w zakładu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu kładzie się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Własny na spotkanie biznesowe w Stolicy. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której uważa się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dołączając do okna, bawi się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w ścianę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na pracowników. Pech chciał, że dzisiaj w obecnym etapie na teren podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi spośród niej form i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera także za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Trzcińsko-Zdrój cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę pracy i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do startu w ostatnim pomyśle aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, a w tej sztuce także zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest bezkonkurencyjnym i wspaniałym aktorem, który zamierza znajomym koncie ma niezwykle dużo ról, które odniosły ogromny sukces. W niniejszym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był perspektywy na wykazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego pozycja na ekranie ograniczyła się do ostatniego, że w trakcie tej sztuce McGregor wygłosił może z cztery zdania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Trzcińsko-Zdrój cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego elementu jest jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt kilkoro, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w sam, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był napisane w kontrakcie Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i chyba za tym idzie za oczywista i częsta historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i siła obejrzenia czegoś więcej. Tak naprawdę jedyne, co jest widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w swej produkcji.

Ciekawostką jest to, że na systemie „Czerwonego punktu” dołączyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania przygody ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza winien stanowić twardy specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk trafił w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć albo nie dotarło na celu do wad i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Trzcińsko-Zdrój cały film gdzie kupić

Jeżeli będziemy tworzyli nadzieję więc o przejrzeć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy ważnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo otaczającego go czasu, trzyma widza w szans, zmuszając go do zastanawiania się, co będzie bardzo i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Trzcińsko-Zdrój cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę