AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE SILNA KUPOWAĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE SILNA KUPOWAĆ BILETU U KIEROWCY

14 marca, 2020 0 przez Mikołaj Online

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOŻNA OSIĄGNĄĆ BILETU U KIEROWCY

W układu z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi użytkowników i pasażerów.
Od najbliższej soboty do odwołania, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. Dodatkowo zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w jakiej dotyczyć będzie istotny zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we całych autobusach zostaną wykluczone z użytku.

Oraz od soboty, 14 marca autobusy ciągnąć się będą ale i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym jedynym rozkład jazdy w dni robocze przestaje być konieczni do odwołania. Jak czytamy w specjalnym komunikacie Kasa Firmy będzie dodatkowo nieczynna. KM Kołobrzeg zaprasza wszystkich klientów o działanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Klienta na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą czynne bez zmian.

z zmian biuro obsługi klienta w siedzibie Firmy nie będzie uznawać interesantów. – Na jakiekolwiek wątpliwości i zapytania odpowiadać będziemy jedynie telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne można będzie zwrócić do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wstąpieniem do Firmy Można je umieszczać na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę