Biznes czy praca na etacie? Biznes!

Biznes czy praca na etacie? Biznes!

25 stycznia, 2019 0 przez Mikołaj Online

Uzyskiwać pieniądze można w rozmaity sposób a także każdy z nich może okazać się dobrym lub fatalnym. Częstokroć ludzie wybierają najprostsze rozwiązania, idąc śladem innych osób a także wzorując się na innych.

Swój biznes czy może etat? Biznes!

 

Do takich sposobów zalicza się praca na etacie. Chętnie wybierana ze względu na jej niezwykle charakterystyczną cechę – stabilność zatrudnienia, masowe dodatki jak przykładowo 13 pensja a oprócz tego zagwarantowane ubezpieczenia. Natomiast nie jest aż tak kolorowo jakby się mogło wydawać – zarobki nie są jakieś wysokie, a regularność wykonywania pracy (zazwyczaj jest to od poniedziałku do piątku po 8 bądź nawet aż 14 godzin każdego dnia) jest traktowana poprzez co niektóre środowiska jak nowoczesna forma zniewalania ludzkości.

praca kołobrzeg

praca kołobrzeg

Oczywiście można także prosić o wsparcie finansowe inne osoby bądź brać zasiłek państwowy, za sprawą rozwiniętego systemu socjalnego, ale to z kolei jest najczęściej zdecydowanie poniżej godności ludzkiej godności. Każda praca jest niezwykłą wartością sama w sobie i wykonując ją, zwiększamy swoją wartość.

Zobacz praca Kołobrzeg

Dobrym rozwiązaniem jest własny biznes, który jest jednakże zdecydowanie bardziej chwiejnym rozwiązaniem: może się udać i możemy odnieść nawet ogromny sukces, a można poprzez ogromną chęć zyskania niezależności finansowej znaleźć się na dnie społecznym!

Ażeby założyć swoje przedsiębiorstwo powinno się posiadać do tego smykałkę a oprócz tego talent. Zwłaszcza, że nasz własny sukces uzależniony jest głównie od tego jak potrafimy przekonywać a także czy potrafimy przyciągnąć do siebie klientów. Ale nasze życie jest zbyt krótkie i należy próbować – a nuż się uda, a my nigdy już nie będziemy musieli się martwić pieniędzmi?

Zobacz również Agencja Pracy Tymczasowej

0 0 votes
Daj ocenę