Depilacja Kalisz

Depilacja Kalisz

1 czerwca, 2020 0 przez Mikołaj Online

Czasy, w których prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, dają się przeszłością. Samiec alfa, który daje lekki zapach kozła, ma duże owłosienie pod pachami oraz w pomieszczeniach intymnych, stał się lekko passé. Jeżeli współcześni mężczyźni są kwestie połączone z goleniem się i depilacją, wtedy nie zastanawiają się nad tym, czy usuwać włosy, tylko jak toż przygotować. A sytuacja jest duża, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Mikstat

 

Przyczyn zmiany w postępowaniu do męskiego owłosienia intymnego można upatrywać w rewolucji, jaka sprawiła się w własnej głowy w zeszłych dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, który nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów także wielu różnych kosmetyków tradycyjnie wiązanych z kobietami.

Czy golenie okolic intymnych to oznaka zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej również na nogach było zajęte jedynie dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na wybiegu. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” typów była materiałem tabu. Takie zachowania myślano nie tylko za przejaw zniewieścienia i sklejano ze pasjami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że skoro natura dała go dużym uwłosieniem, to potrzeba je z dumą nosić. W skutku to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia człowieka z kobiety. Przecież to szybko przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca mężczyzny ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że współczesny facet, który nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę paradującego na basenie albo na plaży w małych i obcisłych kąpielówkach, z których występują włosy łonowe. Depilacja jest rzeczą indywidualnych upodobań, ale również pewnego okresu tradycji i uczucia estetyki. Gdy rozciągamy się publicznie, powinniśmy zadbać o własny wizerunek. Że nie każdy klient pragnie zawierać starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia wtedy w zasadzie standard. Zwłaszcza w sukcesie mężczyzn aktywnych seksualnie i finansowe. Nikt nie poddaje w kwestia potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista winna być dbałość o estetykę okolic intymnych.

Higiena oraz silniejszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w sukcesie pań widać zatem posiadać uzasadnienie, to wybieranie włosów łonowych u mężczyzny rodzi się nie być żadnego wpływu na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej budzą się zabiegom higienicznym.

Nawet współczesny drwal to gość z dużą, ale dobrze przystrzyżoną brodą, a że także z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest jeszcze popularniejsza. Szczególnie wśród ludzi najbardziej dynamicznych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W szerokich włosach łatwiej odkłada się pot, łój i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa dobrze na poprawę naturalnego aromatu ciała, nawet w toku ciężkiego i ciągłego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu posiada te istotne znaczenie dla poprawy jakości seksu. Należy jednak pamiętać, iż nie stanowi toż dosyć ważna zasada. Teoretycznie dobre i zadbane genitalia powinny być dodatkową zachętą do prowadzenia seksu oralnego. Pokazuje się jednak, że niektóre panie, ale same panowie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość kwestie związanych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z kolegą czy partnerką, anim podejmiemy jakieś skuteczne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Że zdecydujemy się na usunięcie włosów łonowych, toż zawieramy do dyspozycji kilka możliwości. Najtańszą i najbezpieczniejszą jest skrócenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie wykorzystywane jest adeptom intymnej depilacji. Korzystanie z dedykowanej golarki jest w pełni eleganckie i zapewnia doskonałe efekty. Równie dobre jest użycie kosmetyku do depilacji. Z tego standardu kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, ponieważ w sukcesie bardzo podatnej skóry mogą robić podrażnienia. Zazwyczaj są jednak kosmetyki do depilacji są doskonale tolerowane i ułatwiają skuteczne oraz kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w pomieszczeniach intymnych. Ostatnią z swoich metod, jakie z powodzeniem możemy zastosować bez powtarzania się do gabinetu kosmetycznego, jest wykorzystanie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy daje ona wygolić skórę bardzo płynnie i uniknąć zacięć.

Że mamy dość odrastających włosów łonowych oraz ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy sięgnąć po bardziej radykalne metody. Tańszą, choć niewątpliwie bolesną jest depilacja woskiem. W sukcesie depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest niewątpliwie duży. Mówiąc wprost: ból jest silny, ale mały i eliminuje z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to zachowanie depilatora – skuteczność jest cała, a nawet trochę większa.

Jeżeli chce nam na wspaniałym efekcie depilacji, najprzydatniejszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się prawie wszystkich włosów na wyciągniętym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie stanowi toż forma tania. Poza tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

0 0 votes
Daj ocenę