endermologia Chociwel

endermologia Chociwel

25 lutego, 2019 0 przez Mikołaj Online

Można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że współcześnie nastała era mody na zdrowy styl życia. Jeszcze niewiele kobiet mama się zdrowo odżywiać, a przy tym ciągle uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe zainteresowania nie są w okresie przynieść tak spektakularnych efektów, jak aby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele kobiet nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w ukochanych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią zdołać, gdy dieta i uczenia finansowe nie przynoszą oczekiwanych efektów? Odpowiedzią na te punkty potrafią istnieć obecne zabiegi z poziomu medycyny estetycznej, w tym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Myślibórz

Wraz ze lekarzami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę technikę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej wykorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na własną otyłość

Czym właśnie jest endermologia? To strategia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To dokładnie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na dodawaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Świadczy to tymże jedynym, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co wewnątrz tym chodzi długiego i przygnębiającego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura powiązana spośród ostatnim stylem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, ale i po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą procedurą możemy oczekiwać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeżeli na co dzień korzystamy też do rezygnowania z cellulitem opornym na leczenie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii pozwalają nam zredukować ten przedmiot albo nawet pozbyć się go w sumie. Co dobrze, w końca regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zauważyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do rzeczy fibroblasty, które dostarczają nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i elastyczności skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego rezultatem będzie bardzo lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy zrobić, aby zauważyć różnicę w własnym wizerunku? Eksperci z Kliniki Miracki mówią o serii 10-20 sposobów (w relacji od tego, jaki właśnie efekt chcemy kupić), a jednocześnie zaznaczają, że ważne końce będą ważne już po zakończeniu 3-4. Zabiegi tworzy się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem odpowiednim dla wszystkich kobiet, jakie wybierały w jasny, estetyczny i bezbolesny sposób popracować nad kondycją własnego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii wskazane jest jeszcze prowadzenie zdrowego stylu bycia – to pomoże nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy oraz z powodzeniem stosować z kolejnymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała zupełnie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej reklamie na punkt zabiegu endermologii zlokalizujesz na części: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Daj ocenę