Lombard Stepnica  Online

Lombard Stepnica Online

13 lutego, 2019 0 przez Mikołaj Online

Sytuacja mnie zmusiła do podejmowania spośród pomocy chyba najpopularniejszej sieci lombardów w terenu oraz że istnieję od nowa w Pyrzyce w mojej ziemi jest ich naprawdę wielu ponieważ mieszkam prawie w mieście ale korzystam głównie z ostatnich czterech. Opiszę tutaj przykłady realne z działania jak więc potrzebował zastawić kilkoro rzeczy, co prawda wciąż je wykupuje a ceny są jakie są.. Wiadomo każdy musi na ostatnim zarobić choć jest więc ciekawe bo to niby „sieciowe” Więc ostrożnie oraz do przodu.

Lombard Pyrzyce Online

Zastawiałem aparat Sony Alpha a330 z pełnym okablowaniem i układem – torba obiektyw dodatkowy oraz bateria i zasilacz plus karta pamięci otrzymałem 250 zł a pamiętam iż nie jest zatem najkrótsze rozwiązanie jak się chce pilnie gotówki. Zegarek Lorus który w zakładzie kosztował około 465 zł – cena lombardu 120 zł, to już tak sobie a więc po negocjacjach bo w jakimś dawali 100 zł a w przeciwnym 120 zł plus więc ostatnia taż sieć lombardów.. Co do droższych kwestii to zapewniając te model z działania telefon Samsung Galaxy s8 z pudełkiem i ładowarką ceny wahają się od 550 do 600 zł chce od humoru człowieka który to decyduje. Laptop Asus X541U z ładowarką i torbą ceny od 450 do 500 zł. Laptop Hp 256g6 drugi nie znany z routerem Airbox otrzymamy za niego blisko 650 zł. Oczywiście jak podkreślam ceny zależą od miejsca gdzie się zastawia a od pracownika jeden da mniej drugi więcej.

Lombard online

Lombard online

Więc co zamieniłoby się przynajmniej jak na razie w Pyrzyce to cyfrowa autoryzacja podpisu i to że nie trzeba nosić ze sobą umów zastawu, wystarczy tylko dowód osobisty. Ale gdy chodzi o takie kwestie jak złoto to zbyt zestaw kolczyków miłych i łańcuszka do ostatniego przywieszka wtedy w sieciówce bynajmniej nie ma sensu tego zastawiać najlepiej się udać do lombardu który przyjmuje i specjalizuje się lecz w takich rzeczach. Cena takie wyboru w Aparcie plus cześć zakupu w Kruku to ruch 3500 zł i proponowali od 230 zł do 330 zł.

To tutaj odpada jaka kol wiek forma i sens logiki bo po prostu traktują to jak skup złota i nakładają na miarę, nie na tymże się nie zarobi nawet gdy by się chciało. Chociaż z różnej części posiadam już nauczkę by nie kupować żadnej biżuterii w Aparcie ani Kruku. Póki co jest pewien wyspecjalizowany lombard który służy wielu za złoto i się opłaca tam zastawiać – ale prócz złota to tak nie bardzo bo są inne ceny .. za mój zegarek proponowali 50 zł plus toż zaledwie dlatego iż tworzę spośród nimi umowę na to złoto.

Zobacz lombard Warszawa

Podsumowując jest zatem najkrótszy i najdogodniejszy możliwość na bliski zastrzyk gotówki bo odsetki wahają się od 24 zł (zegarek Lorus) do 150 zł za laptopy czy telefony, nie kładzie się aż tak daleko by nie zastawić sprzętu w razie potrzeby.. Oczywiście trzeba tenże sprzęt potem wykupić bo tylko więc bierze to jakąś głowę i sens… Chyba że gość lubi wyzbywać się sprzętu za bezcen, ja bym już wolał przykładowo sprzedać na OLX bądź Allegro. Właśnie co do innego serwisu to lombardy posiłkują się dziś nim czyli zakładając mamy używany telefon Samsung S8 natomiast jeżeli na allegro jego niewielka cena „kup teraz” ma 800 zł możemy oczekiwać na 600 zł z lombardu jeżeli istnieje jakakolwiek inna np. mniejsza oczywiście to to dostaniemy stosunkowo mniej. Wszystko zależy co a za ile w konkretnej chwili je na allegro.

Kupno towaru od lombardu.

Powyżej przedstawiłem sytuacje zastawu i sprzedaży w lombardach w Pyrzyce , teraz może trochę o kupnie artykułów od lombardu.

Kupowałem kilkoro rzecz, głównie telefony i tablety oraz że dwa albo trzy aparaty fotograficzne a jednego laptopa lecz toż się trafiały tak zwane białe kruki bądź sprzęt uszkodzony który posiadał naprawić tanim kursem i sprzedać dalej zbyt większą kasę. Jeżeli chodzi o telefony to wchodziły w moje ręce z lombardów rożne od pełnym kompletów na gwarancji producenta które sprawiał głównie dla siebie lub rodziny i używał jak etap przejściowy, jeżeli szuka oraz o telefony uszkodzone głównie szły na dalszą sprzedaż ostatnio np. trafił mi się Samsung s6 z uszkodzonym wyświetlaczem i dotykiem za 250 zł z wszelkim pudełkiem i ładowarką po zainwestowaniu około 100 zł telefon był elastyczny i przekazał go swej za 550 zł więc zysk całkiem opłacalny. Tablety wciąż są cenę porównywalną jak na OLX i Allegro tak samo tyczy się Aparatów i laptopów chyba że tak trafi się coś taniego a ciekawego lecz to wszystko chce też od lombardu. Dużym atutem przy zakupie istnieje możliwość sprawdzenia sprzętu w terminie 24 godzin (sprzęt bez gwarancji producenta). Dobrą drogą która wyszła naprzeciw wymaganiom klienta istnieje możliwość dokonania płatności kartą płatniczą.

Nastawienie do klienta.

Sam osobiście absolutnie nie miałem żadnego kłopotu z pracownikami lombardu wiadomo przeważnie chodzę ładnie ubrany i zadbany więc mają mnie bardzo dobrze, ale gdy chodzi o tak zwanych lumpów czy meneli toż się nie ma co dziwić znajdzie taki telefon lub rzecz a marzy to niby zastawić i właściwie właściwie wiadomo że nie po wówczas nie wróci bo kasa jest mu potrzebna na bliżej nieokreślony rodzaj alkoholu bądź narkotyki.

Pyrzyce to swoiste miasto z znaczną sumą turystów i obcokrajowców którzy tutaj przyjeżdżają ponieważ może ceny są odrobinę prostsze niż w przyszłych miastach Polski. Absolutnie nie wiadomo lub taki Kowalski z Warszawy albo Stasiu z Kołobrzegu wróci po zastawiony telefon aparat czy złoto, żyć potrafi tylko się pokłócił z osobą albo partnerem i zamyka wszystko jak chce byle by mieć kwotę na odrobinę przyjemności w Pyrzyce i następnie wyjechanie spośród tego miasta i nieuzyskanie zastawu. Że mi tylko takich ludzi którzy dotarli do Pyrzyce się pobawić a obudzili się rano bez pieniędzy to te przedstawiają się do lombardu coś sprzedać bądź zastawić jeśli są tak ważny dokument tożsamości bo to jest powód konieczny by zawrzeć umowę z lombardem.. Co prawda jednak można wrócić do domku na kredytowym a koszt takiej imprezy to ruch 600 zł (PKP Intercity ) plus koszty biletu, sam osobiście bym chyba wolał coś sprzedać lub zastawić byle wrócić do rodu z biletem niż zakładać tak wysokie sumy PKP.

Reasumując cały artykuł dla mnie Kraków jest otwartym miastem chodź czasami bardzo ryzykownym i zdradliwym, mieszkam tutaj od lipca a natknąłem się już tutaj na rożnych dziwnych kształtów i oszustów. No a indywidualne co jest zmorą tego miasta to że korki na ulicach. Gęsta sieć lombardów która tutaj powstała daje potężne możliwości negocjacyjne i cenowe lecz w pozycji jak się pali grunt pod nogami zwykły Kowalski zawsze pójdzie do sieciówki.

Do zobaczenia w Pyrzyce .

0 0 votes
Daj ocenę