Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

17 listopada, 2019 0 przez Mikołaj Online

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w środowiskach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O każdych zaginionych umieszczali na naszym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., jednak to teraz pochodzi z wyjątek procesowych i także na ostatnie uważali już parę miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet żeby nie zauważył, gdy nie wysłane smsy. – Inna taka reklama, że ma dość tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, kiedy będę wybierała to sama się odezwę – mówi drink z członków rodziny zamordowanej kobiety. Zatem była obecna wiadomość. Gdy sprawą Policja zainteresowała się obecnie na znaczenie, pod kątem morderstwa, zaprezentowało się, że ta notatkę była wolny względu. Wysłano ją do kilku przypadkowych osób, także do takich, z którymi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Była dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej matka, oddało się dziwne, że nawet z nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Wykazałoby się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tutaj nie wiadomo właśnie w których formach do tej sprzedaży doszło, natomiast nowy właściciel lokalu, kupił je legalnie, wszystko wskazuje na ostatnie, że z Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został odprawiony z przejścia granicznego w Kołbaskowie. Potem pokażę się, że nie prowadziła ich Aneta D. Natomiast dziwna zaprezentowała się policjantom inna sprawa. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży mieszkania, jeśli je odwiedzili, jego różny nabywca pokazał, że kupował dom z kompletnym wyposażeniem, a nawet z dziedzinami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Powstawało z ostatniego, że osoba wyjechała zagranicę, jednak nawet nie wzięła walizki zaś nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt z tym pewnie mieć Mariusz G. Tyle, że nie stanowiło więc takie proste. Jego kondycja w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, wówczas nie pasowało. Co dobre, potem okaże się, że Aneta D. przez jeden czas znajdowała się z Mariuszem G., choć jego ani razu członkowie rodziny, z którymi mówili, nie widzieli (Mariusz G. został przyłapany na dwa dni przed swoim ślubem z własną osobą). Widziały ich zaś inne kobiety. Mieszkanie, która zamordowana osoba posiadała, było wynajmowane. Ona sama trwała w pozostałym lokalu. Sąsiedzi mówią, że były jej nie widzieli, dlatego również jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy poszła na jaw sprawa samochodu samej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, było już wiadomo, że pracownicy są prawdopodobnie na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich indywidualnych oraz stanowi nader skomplikowana. Więc taż sytuacja tak długo była. Aneta D. została zabita we wrześniu bądź w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak sądzi chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie mniejsza niż 12 lat więzienia, a nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę