UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

29 listopada, 2019 0 przez Mikołaj Online

Dobrze na Mistrzostwach Polski Młodzików w nadmiarach w formatu wolnym zapisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w niedalekim Stargardzie a start w nim skorzystało 244 najlepszych młodych zapaśników z wszelkiego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a dokładniej 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Najlepiej spośród nich spisał się Aleksander Polguj, jaki w klas do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w wyniku pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjni był także finał w mierze do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Wkład w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię mocno poważny z ostatnich panów ponieważ odwalili kawał dobrej roboty nie ale na etatach lecz oraz na treningach gdzie niszczyłoby się litry potu . Mam nadzieję że inne lata współpracy przyniosą coraz wyższe efekty nie ale na arenach kraju jednak i jednocześnie na końcach Europy lub i Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników obecnie w najszybszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę